Oddlužení, oddlužení osob, osobní bankrot, insolvence, pomoc v exekuci, zastavení exekuce, oddlužení nemovitostí
Podáváme návrhy na povolení oddlužení po celé ČR
Konzultace dluhové situace zdarma

 • Přerůstají Vám dluhy přes hlavu?
  Nestíháte splácet?
 • Máte exekuci, nebo Vám hrozí?
  Zažíváte osobní bankrot?
 • Chcete vědět jak snížit Vaše
  dosavadní splátky?
Máte dotaz?
Kontaktujte nás
605 136 257 nekoolomouc@seznam.cz

Kontaktní formulář

Vaše jméno a příjmení: *

Váš e-mail: *

Váš telefon:

Vaše zpráva pro nás: *

Položky označené hvězdičkou (*)
jsou povinné


Oddlužení osob

Oddlužení s právní pomocí a lidským přístupem

Oddlužení je zákonem stanovený postup řešení osobního bankrotu, kdy musíte po dobu 5 let splatit alespoň 30% ze všech dluhů, formou pravidelných měsíčních splátek. Jedná se o náročný právní úkon, se kterým Vám pomůžeme. Souhlas věřitelů s Vaším oddlužením není potřeba. O Vašem oddlužení rozhoduje příslušný krajský soud

Jak probíhá proces oddlužení?

 1. Konzultace Vaší aktuální dluhové situace

  Na schůzce zhodnotíme Vaši aktuální dluhovou situaci, provedeme analýzu Vašich dluhů a navrhneme Vám nejlepší možnost řešení. Dále Vás podrobně seznámíme s celým procesem oddlužení.

 2. Shromáždění veškerých potřebných dokladů

  Oddlužení je náročný právní proces, který vyžaduje podrobné zdokumentování Vašeho aktuálního finančního stavu a podrobné zhodnocení okolností, za kterých Vám soud může povolit oddlužení.

 3. Zpracování dokumentace a sepsání návrhu na povolení oddlužení

  Veškerou dokumentaci je nutné řádně zpracovat do návrhu na povolení oddlužení. Jedná se o právní dokument, který se následně odevzdá na soud. Tento dokument musí obsahovat veškeré zákonem stanovené přílohy. V případě že bude návrh sestaven neodborně, může být soudem oddlužení zamítnuto!

 4. Podání návrhu na povolení oddlužení na soud

  Zpracovaný kvalifikovaný insolvenční návrh spojený s návrhem na povolení oddlužení za Vás odevzdáme na příslušný soud. Potvrzenou kopii návrhu od soudu Vám odevzdáme a můžete jej použít jako průkazný materiál o vstupu do insolvenčního řízení.

Povolením oddlužení se zastavuje exekuce, úročení a penalizace dluhů


Jakým způsobem probíhá oddlužení?

Insolvenční zákon stanovuje dvě možnosti oddlužení, a to průběžným splácení dluhu na základě splátkového nebo zpeněžením majetkové podstaty. O způsobu oddlužení rozhodují nezajištění věřitelé. V případě, že soud zamítne návrh na povolení oddlužení, zejména zjištěním nepoctivého záměru dlužníka, je úpadek automaticky řešen konkursem.


Může mi exekutor provést exekuci na majetek, případně provádět srážky ze mzdy, když jsem podal návrh na povolení oddlužení a jsem již v insolvenčním rejstříku?

Insolvenční řízení je zahájeno nejpozději podáním návrhu na povolení oddlužení dlužníkem k soudu. Od této chvíle lze pohledávky za dlužníkem lze uspokojovat jedině prostřednictvím samotného insolvenčního řízení a za podmínek jím stanovených. Nelze tedy uspokojit pohledávku jiným způsobem, tedy i např. exekucí či výkonem rozhodnutí. Exekuce může být po zahájení insolvenčního řízení nařízena, nelze ji však vykonat. Z uvedeného je tedy zřejmé, že po podání návrhu na oddlužení k soudu je exekutor povinen upustit od výkonu exekuce, tj. nesmí provést exekuci na majetek, ani na příjem dlužníka, a to nejpozději v okamžiku, kdy se o zahájení insolvenčního řízení daného dlužníka dozví.

Varování:

Varujeme Vás před pochybnými oddlužovacími společnostmi, které nabízejí oddlužení formou dohodnutí nižších splátek, neboli správy dluhů. Většinou jde o podvodné jednání, a většina klientů později skončí v exekucí i přesto, že dlužník za jejich služby zaplatil i desítky tisíc korun.

Profesionální a seriozní přístup
 • Právní a ekonomické poradenství
  v oblasti řešení Vašich dluhů
Oddlužením se můžete zbavit až 70% dluhů
 • Povolením oddlužení se zastavují exekuce,
  úroky a penalizace dluhů
Bezplatná a nezávazná úvodní konzultace
 • Kvalifikované zpracování návrhu
  na povolení oddlužení